16-400 Suwałki, ul. Teofila Noniewicza 85c/17 87 565 22 19, 668 848 668 l.saladonis@rach-mistrz.pl
Zapewnij sobie spokój w rozliczeniach z FISKUSEM

Biuro rachunkowe Rach-Mistrz – Grajewo

Biuro rachunkowe Rach-Mistrz przygotowało dedykowaną ofertę dla klientów z Grajewa i okolic. Eksperci biura od 1997 roku świadczą profesjonalne usługi księgowe i kadrowo-płacowe dla przedsiębiorców w całej Polsce. Za każdym razem stawiają na indywidualne podejście do klienta i prowadzenie jego dokumentacji i rozliczeń zgodnie z obowiązującym prawem i najwyższymi rynkowymi standardami.

Doradztwo i obsługa księgowa
Badanie sprawozdań finansowych i audyty
Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa

Usługi księgowe

Firma Rach-Mistrz to zespół prawdziwych fachowców od księgowości. W ofercie biura znajdują się profesjonalne usługi księgowe szyte na miarę. Eksperci zbadają Twoje potrzeby i zaproponują Ci rzetelne konsultacje księgowe, które mogą dotyczyć różnych obszarów prowadzenia działalności gospodarczej. Biuro Rach-Mistrz posiada także doświadczenie we wspieraniu klientów w otworzeniu i prowadzeniu działalności gospodarczej w Grajewie i okolicach. Za każdym razem pod uwagę brane są realne potrzeby klienta oraz jego plany związane z prowadzeniem biznesu.

Prowadzenie ksiąg podatkowych

Oczywiście podstawą działalności biura Rach-Mistrz jest prowadzenie rozliczeń dla swoich klientów. Na bazie wieloletniego doświadczenia i doskonałej znajomości przepisów eksperci poprowadzą różne księgi podatkowe, w tym m.in. księgę przychodów i rozchodów, księgi handlowe, rejestry VAT czy też rozliczenie na podstawie ryczałtu. Dokładnie zapoznamy się z Twoimi potrzebami i pomożemy Ci w wyborze optymalnej formy opodatkowania.

Kadry i płace

W naszym zespole znajdują się również specjaliści, którzy rzetelnie poprowadzą kadry i płacę w Twojej firmie. Na co dzień w ramach współpracy zajmujemy się przygotowywaniem dokumentów pracowniczych (w tym umów), prowadzeniem akt osobowych, ewidencjonowaniem i rozliczaniem czasu pracy czy też naliczaniem wynagrodzeń i dodatkowych świadczeń. Umiejętnie poprowadzimy rozliczenia pracowników z ZUS oraz US. Wszystko po to, aby zdjąć z Twoich barków odpowiedzialność za znaczny obszar kadr i płac w Twojej firmie. Oferta w tym zakresie zawsze dopasowywana jest indywidualnie do specyfiki działalności klienta. Od lat z powodzeniem prowadzimy kadry i płace dla przedsiębiorców z Grajewa i okolic.

Rach-Mistrz – obsługa na najwyższym poziomie

Nasza oferta w Grajewie stale ewoluuje i dostosowywana jest do zmieniających się potrzeb klientów. W ramach dodatkowych usług księgowych oferujemy m.in. współpracę z biegłym rewidentem, profesjonalne audyty, badania sprawozdań finansowych oraz zagraniczne rozliczenia podatkowe.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez nasze biuro rachunkowe dla klientów z Grajewa i okolic.Nasz specjalista sprawdzi Twoją sytuację biznesową oraz przygotuje ofertę szytą na miarę. W trakcie współpracy jej zakres może być rozszerzany o dodatkowe usługi.

Naszym klientom oferujemy dostęp do danych finansowych przez całą dobę oraz świadczenie usług księgowych zdalnie. Dzięki nam zaoszczędzisz czas i pieniądze, a także zapewnisz sobie bezpieczeństwo i prowadzenie rozliczeń zgodnie z obowiązującym prawem. Zachęcamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez Rach-Mistrz.

Skorzystaj z naszych usług już TERAZ

Księgowość, Kadry, Audyt

Wierzymy, że nasze działania pomagają przedsiębiorczym ludziom w realizowaniu ich celów.