16-400 Suwałki, ul. Teofila Noniewicza 85c/17 87 565 22 19, 668 848 668 l.saladonis@rach-mistrz.pl
Zapewnij sobie spokój w rozliczeniach z FISKUSEM

Biuro rachunkowe Rach-Mistrz – Augustów

Biuro rachunkowe Rach-Mistrz przygotowało dedykowaną ofertę prowadzenia księgowości, kadr i płac dla firm z Augustowa i okolic. Od ponad 25. lat dbamy o bezpieczeństwo i spokój naszych klientów. Doświadczeni eksperci naszej firmy dokładnie zapoznają się z Twoimi potrzebami oraz przygotują indywidualną ofertę współpracy. Rach-Mistrz to gwarancja usług księgowych na najwyższym rynkowym poziomie.

Doradztwo i obsługa księgowa
Badanie sprawozdań finansowych i audyty
Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa

Prowadzenie ksiąg podatkowych

Podstawą działalności naszego biura jest prowadzenie ksiąg podatkowych dla przedsiębiorców. Dokładnie zapoznamy się ze specyfiką Twojego biznesu oraz wybraną formą opodatkowania. Doradzimy również w jej ewentualnej zmianie, jeżeli inny wariant okaże się korzystniejszy dla Twojej firmy. Następnie poprowadzimy rozliczenia zgodnie z obowiązującym prawem oraz z należytą rzetelnością. Na co dzień prowadzimy takie formy opodatkowania jak: księga przychodów i rozchodów, ryczałt, księgi handlowe i rejestry VAT. Od lat wspieramy w ten sposób klientów z Augustowa i okolic.

Profesjonalne usługi księgowe

Poza klasyczną księgowością proponujemy również profesjonalne usługi księgowe. Firmy z Suwałk i okolic mogą skorzystać m.in. z fachowego doradztwa w postaci konsultacji. Zapoznamy się na nich z Twoimi potrzebami lub wątpliwościami oraz wyjaśnimy Ci wszystko krok po kroku. Konsultacje mogą dotyczyć różnych zdarzeń księgowych i ich interpretacji. W ramach dodatkowych usług proponujemy również wsparcie w założeniu działalności gospodarczej, w tym: pomoc w wypełnieniu dokumentów, wyborze PKD i formy opodatkowania.

Usługi księgowe szyte na miarę

Poza prowadzeniem rozliczeń podatkowych, świadczymy również usługi księgowe szyte na miarę. Wspieramy początkujących przedsiębiorców w założeniu działalności gospodarczej, wyborze kodu PKD, formy opodatkowania oraz w wypełnieniu wniosków. Ponadto prowadzimy bieżącą obsługę firmy w zakresie księgowości. Nasi klienci mogą skorzystać również z fachowego doradztwa w postaci konsultacji księgowych. W ich trakcie zapoznamy się z przedstawionym przez Ciebie zdarzeniem księgowym oraz je zinterpretujemy. Wszystko na bazie wieloletniego doświadczenia i doskonałej znajomości przepisów.

Obsługa kadrowo-płacowa

Kolejnym obszarem działalności naszego biura rachunkowego Rach-Mistrz są kadry i płace. Dokładnie zapoznamy się z Twoim biznesem, poziomem zatrudnienia oraz stanem dokumentów. Następnie przygotujemy dedykowaną ofertę współpracy, która obejmuje m.in.: prowadzenie akt osobowych, sporządzanie umów pracowniczych, naliczanie wynagrodzeń, ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy, przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz rozliczanie ZUS i US.

Rach-Mistrz – obsługa na najwyższym poziomie

W ramach dodatkowych profesjonalnych usług księgowych proponujemy współpracę z renomowanym biegłym rewidentem oraz prowadzenie rozliczeń zagranicznego podatku. Biegły rewident wykona rzetelny audyt oraz badanie sprawozdania finansowego Twojej firmy. Usługa rozliczenia zagranicznego podatku uwzględnia obowiązujące przepisy międzynarodowe. Dzięki temu nie musisz się o nic martwić. Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo i spokój.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty naszego biura rachunkowego Rach-Mistrz firmy z Augustowa i okolic. Świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi księgowe. Zakres współpracy dopasujemy do Twoich potrzeb oraz skali działalności. Dzięki nam zaoszczędzisz czas i pieniądze oraz zyskasz gwarancję tego, że Twoje rozliczenia prowadzone są rzetelnie i zgodnie z prawem. Dodatkowo możemy zająć się także obsługą kadrowo-płacową Twojej firmy. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.

Skorzystaj z naszych usług już TERAZ

Księgowość, Kadry, Audyt

Wierzymy, że nasze działania pomagają przedsiębiorczym ludziom w realizowaniu ich celów.