Zapewnij sobie spokój w rozliczeniach z FISKUSEM

Biuro rachunkowe Rach-Mistrz – Ełk

Rach-Mistrz to renomowane biuro rachunkowe, które przygotowało ofertę księgowości dla firm z Ełku i okolic. Od ponad 25. lat świadczymy profesjonalne usługi księgowe szyte na miarę. Dokładnie zapoznamy się ze specyfiką Twojego biznesu, a następnie poprowadzimy rozliczenia podatkowe oraz wykonamy dodatkowe świadczenia. W ramach współpracy możemy również przejąć obsługę kadrowo-płacową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Doradztwo i obsługa księgowa
Badanie sprawozdań finansowych i audyty
Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa

Profesjonalna księgowość

Biuro rachunkowe Rach-Mistrz powstało w 1997 roku i od tego czasu budujemy pozycję zaufanego partnera biznesowego. Dla firm w Ełku przygotowaliśmy profesjonalne usługi księgowe. Podstawową naszej działalności jest prowadzenie ksiąg podatkowych dla naszych klientów. Eksperci dokładnie zapoznają się z Twoim biznesem i formą opodatkowania oraz poprowadzą dla Ciebie dowolną jej formę, w tym m.in.: księgę przychodów i rozchodów, ryczałt, rejestry VAT czy też księgi handlowe. Naszym klientom pomagamy również w wyborze optymalnej formy opodatkowania, która pozwoli Twojej firmie na osiągnięcie maksimum korzyści.

Usługi księgowe

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzeby klientów mogą być bardzo różne. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie dodatkowe usługi księgowe. To m.in. konsultacje ze specjalistą oraz doradztwo podatkowe. W ramach konsultacji zapoznamy się z wybranym przez Ciebie zdarzeniem księgowym oraz je zinterpretujemy. Pomożemy Ci również w innych obszarach prowadzenia biznesu, które będą stricte związane z księgowością, kadrami i płacami. Oferta skierowana jest również dla osób, które chcą rozpocząć swój biznes. Pomożemy Ci w założeniu działalności gospodarczej, wypełnieniu wniosków itp. Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami współpracy z Rach-Mistrz w tym zakresie.

Kadry i płace

Nasza kompleksowa oferta obejmuje również kadry i płace. Specjalista w tym zakresie zadba o obsługę tego obszaru Twojej firmy. Dotyczy to m.in.: sporządzania umów pracowniczych, prowadzenia akt osobowych, ewidencjonowania i rozliczania czasu pracy, naliczania wynagrodzeń, rozliczania składek na ZUS, prowadzenia rozliczeń z US czy też przygotowywania różnego rodzaju deklaracji. Dzięki temu nie będziesz utrzymywać dodatkowego stanowiska w firmie i postawisz na profesjonalny outsourcing kadr i płac. Od lat wspieramy w ten sposób firmy z Ełku i okolic.

Biegły rewident i zagraniczne rozliczenia podatkowe

Aby nasze usługi były kompletne, oferujemy naszym klientom współpracę z renomowanym biegłym rewidentem. Wykona on niezbędne audyty oraz badanie sprawozdania finansowego Twojej firmy lub organizacji. Wszystko z zachowaniem najwyższych standardów i zgodności z przepisami polskiego prawa. Jeżeli Twoja firma prowadzi transakcje międzynarodowe, to zajmiemy się rozliczeniem podatku zagranicznego. Wszystko po to, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo i spokój.

Rach-Mistrz – obsługa na najwyższym poziomie

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą biura Rach-Mistrz dla firm z Ełku i okolic. Nasi eksperci zapoznają się z Twoimi potrzebami, a następnie poprowadzą Twoją księgowość, kadry i płace. Za każdym razem przygotowujemy indywidualną ofertę współpracy, która uwzględnia specyfiką firmy, poziom zatrudnienia oraz inne zmienne. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem naszego biura rachunkowego.

Skorzystaj z naszych usług już TERAZ

Księgowość, Kadry, Audyt

Wierzymy, że nasze działania pomagają przedsiębiorczym ludziom w realizowaniu ich celów.