16-400 Suwałki, ul. Teofila Noniewicza 85c/17 87 565 22 19, 668 848 668 l.saladonis@rach-mistrz.pl
Zapewnij sobie spokój w rozliczeniach z FISKUSEM

Biuro rachunkowe Rach-Mistrz – Białystok

Biuro rachunkowe Rach-Mistrz oferuje profesjonalne usługi księgowe w Białymstoku i okolicach. Nasi eksperci dokładnie zapoznają się z Twoimi potrzebami oraz poprowadzą Twoją księgowość z zachowaniem najwyższych standardów rynkowych i zgodności z obowiązującym prawem. Dodatkowo proponujemy fachowe prowadzenie kadr i płac w Białymstoku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z usług biura Rach-Mistrz.

Doradztwo i obsługa księgowa
Badanie sprawozdań finansowych i audyty
Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa

Księgowość – kompleksowa obsługa

Na podstawie 25. letniego doświadczenia i doskonałej znajomości przepisów prawnych oferujemy naszym klientom profesjonalne prowadzenie księgowości. Obejmuje ona m.in. różne księgi podatkowe. Dokładnie zapoznamy się z Twoimi potrzebami i specyfiką firmy, a także wskażemy na optymalną formę opodatkowania. Wszystko po to, aby zadbać o maksymalne korzyści dla Twojego przedsiębiorstwa. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu w Białymstoku m.in.: księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu, rejestrów VAT czy też ksiąg handlowych. Dodatkowo oferujemy całodobowy dostęp do danych finansowych oraz fachowe doradztwo.

Usługi księgowe

Nasi eksperci świadczą również różnego rodzaju usługi księgowe szyte na miarę. Możesz skorzystać z naszych konsultacji księgowych, które dotyczą m.in.: zdarzeń księgowych i ich interpretacji. Zakres konsultacji dostosowywany jest do Twoich potrzeb. Pomagamy również naszym klientom w założeniu działalności gospodarczej, w tym w wypełnieniu wniosków, rejestracji spółki czy też w wyborze właściwej formy opodatkowania i kodu PKD. Po założeniu firmy pomożemy Ci w jej bieżącej obsłudze księgowej i kadrowo-płacowej.

Kadry i płace dla firm

W naszym zespole znajdują się doświadczeni specjaliści ds. kadr i płac. Zajmiemy się tym obszarem zarządzania Twoim przedsiębiorstwem. Kadry i płace w ofercie Rach-Mistrz, to m.in.: sporządzanie umów pracowniczych, zakładanie i prowadzenie akt osobowych, naliczanie wynagrodzeń, przygotowywanie deklaracji podatkowych czy też rozliczanie składek z ZUS. Za każdym razem oferta dostosowywana jest do potrzeb klienta, w tym m.in. do wielkości jego zatrudnienia i specyfiki prowadzonej działalności gospodarczej.

Usługi biegłego rewidenta oraz zagraniczne rozliczenia podatkowe

Naszym klientom proponujemy również usługi zaufanego biegłego rewidenta, który umiejętnie przeprowadzi audyt oraz badanie sprawozdania finansowego. Wszystko w zgodzie z obowiązującymi przepisami i w trosce o dobro klienta. Wśród dodatkowych usług znajdują się także rozliczenia podatku zagranicznego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów zarówno na rynku polskim, jak i podmiotów oferujących swoje usługi lub produkty za granicą.

Rach-Mistrz – obsługa na najwyższym poziomie

Historia biura rachunkowego Rach-Mistrz sięga 1997 roku. Od tego czasu budujemy pozycję zaufanego partnera biznesowego w obszarze księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej przedsiębiorców. Przygotowaliśmy dedykowaną ofertę współpracy dla klientów z Białegostoku i okolic. Dzięki temu nie musisz się o nic martwić. My zadbamy o Twoje bezpieczeństwo, spokój i prawidłowe rozliczenia. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem w celu zapoznania się ze szczegółami potencjalnej współpracy z biurem Rach-Mistrz.

Skorzystaj z naszych usług już TERAZ

Księgowość, Kadry, Audyt

Wierzymy, że nasze działania pomagają przedsiębiorczym ludziom w realizowaniu ich celów.