16-400 Suwałki, ul. Teofila Noniewicza 85c/17 87 565 22 19, 668 848 668 l.saladonis@rach-mistrz.pl
Zapewnij sobie spokój w rozliczeniach z FISKUSEM

Biuro rachunkowe Rach-Mistrz – Giżycko

Biuro rachunkowe Rach-Mistrz przygotowało ofertę kompleksowych usług księgowych i kadrowo-płacowych dla firm z Giżycka i okolic. Od ponad 25. lat dbamy o bezpieczeństwo i spokój podmiotów z różnych sektorów gospodarki. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi charakteryzowały się pełnym profesjonalizmem i najwyższym rynkowym standardem. Zapraszamy do skorzystania z oferty biura Rach-Mistrz w Giżycku i okolicach.

Doradztwo i obsługa księgowa
Badanie sprawozdań finansowych i audyty
Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa

Profesjonalna księgowość

Podstawowym obszarem działalności naszego biura jest prowadzenie księgowości dla firm. Obejmuje ona różne formy opodatkowania i rozliczania ksiąg podatkowych. Na bazie wieloletniego doświadczenia i znajomości obowiązujących przepisów, umiejętnie zadbamy o bezpieczeństwo i spokój każdego klienta. W gronie naszych partnerów są podmioty, które rozliczają się wg: księgi przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych, rejestrów VAT oraz ryczałtu. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pomożemy Ci w wyborze optymalnej form

Usługi księgowe

Oferta naszej firmy ewoluuje i dostosowywana jest do zmieniających się potrzeb klientów oraz trendów rynkowych. W ramach dodatkowych usług księgowych oferujemy m.in. konsultacje. Przyjmują one charakter doradztwa księgowego. Nasz specjalista zapozna się z Twoimi potrzebami, np. ze zdarzeniem księgowym, a następnie przeprowadzi jego analizę i interpretację. W ramach dodatkowych świadczeń wspieramy również początkujące osoby w założeniu działalności gospodarczej i w przejściu przez cały proces. Obejmuje to m.in. wybór właściwego PKD i najkorzystniejszej formy opodatkowania biznesu.

Biegły rewident i rozliczenia zagraniczne podatkowe

Na przestrzeni lat zbudowaliśmy kompleksową ofertę księgową. Obejmuje ona również współpracę z biegłym rewidentem, która wymagana jest przy wybranych przedsiębiorstwach. Rekomendowany przez nas specjalista wykona fachowy audyt oraz rzetelne badanie sprawozdania finansowego Twojej firmy. Jeżeli prowadzisz transakcje zagraniczne, to nasi doradcy poprowadzą zagraniczne rozliczenia podatkowe i zadbają o ich prawidłowość.

Kadry i płace

W Giżycku i okolicach proponujemy również kompleksową obsługę kadrowo-płacową. Nasz specjalista zadba o: przygotowanie dokumentacji pracowniczej, prowadzenie akt osobowych, ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń, prowadzenie rozliczeń z US i ZUS czy też przygotowywanie deklaracji podatkowych. Dzięki temu oszczędzisz cenny czas i pieniądze. Nie będzie potrzeby tworzenia dodatkowego stanowiska w Twojej firmie. Kadry i płace w Rach-Mistrz to gwarancja pełnego profesjonalizmu i najwyższej jakości świadczonych usług.

Rach-Mistrz – obsługa na najwyższym poziomie

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego przygotowaną dla firm z Giżycka i okolic. Dokładnie zapoznamy się ze specyfiką Twojego biznesu oraz zadbamy o to, aby księgowość, kadry i płace prowadzone były z należytą starannością. Za każdym razem stawiamy na indywidualną współpracę. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem biura Rach-Mistrz.

Skorzystaj z naszych usług już TERAZ

Księgowość, Kadry, Audyt

Wierzymy, że nasze działania pomagają przedsiębiorczym ludziom w realizowaniu ich celów.