16-400 Suwałki, ul. Teofila Noniewicza 85c/17 668 848 668 l.saladonis@rach-mistrz.pl
Zgodnie z zapowiedziami Ministerstwo Finansów wprowadziło nową funkcjonalność w Aplikacji Podatnika KSeF 2.0. Od 24 kwietnia w Aplikacji podatnicy mogą zgłaszać do administracji skarbowej tzw. faktury scamowe, czyli takie, co do których mają oni podejrzenie, że zostały wystawione w wyniku oszustwa lub nadużycia. Jest to odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców w zakresie usprawnień obsługi systemu, ale przede wszystkim możliwość organów podatkowych ścigania wystawców takich fałszywych faktur.

W jaki sposób zgłosić oszustwo w Aplikacji Podatnika?

Przedsiębiorcy, którzy otrzymali podejrzaną fakturę, zgodnie z informacją Ministerstwa Finansów powinni:

  • zalogować się do Aplikacji Podatnika 2.0,
  • przejść do zakładki „Faktury i Lista faktur”,
  • wybrać fakturę i wejść w jej szczegóły,
  • skorzystać z opcji „Zgłoszenie nadużycia”,
  • wskazać powód zgłoszenia, uzupełnić uzasadnienie i potwierdzić oświadczenie,
  • zatwierdzić przyciskiem „Zgłoś”.

Co istotne, Ministerstwo Finansów podkreśliło, że konflikty biznesowe między kontrahentami nie mogą być powodem zgłaszania nadużyć. Zalecane jest informowanie o takich przypadkach, w których zachodzi podejrzenie oszustwa. Tak może być np. w sytuacji, gdy fakturę wysłał podmiot, z którym podatnik nigdy nie współpracował albo nie realizował transakcji udokumentowanej fakturą, bądź z którym próbował się skontaktować, ale bezskutecznie.

Jedna faktura może zostać zgłoszona jako nadużycie w różnych kontekstach, przy czym zgłoszenie nadużycia dotyczącego faktury w danym kontekście nie wpływa na oznaczenie faktury jako zgłoszonej w innych kontekstach.

Uwaga: Ministerstwo wskazało, że faktur scamowych nie należy już zgłaszać tak jak dotychczas, tj. przez Formularz zgłoszeniowy KSeF. Od momentu uaktywnienia tej funkcji w Aplikacji Podatnika w taki sposób przedsiębiorcy powinni dokonywać zgłoszeń.

Dalsze kroki

Zgłoszenie faktury scamowej nie jest definitywne. Jeśli przedsiębiorca po dokładnej analizie stwierdzi, że było ono bezpodstawne (np. skontaktuje się z wystawcą i ustali problem z otrzymaną fakturą), wówczas będzie mógł wycofać takie zgłoszenie, jednakże decyzja taka powinna zostać uzasadniona.

Podręczniku KSeF 2.0 Ministerstwo Finansów podkreśliło, że samo zgłoszenie podejrzenia co do faktury nie przesądza o tym, że została wystawiona w wyniku oszustwa – zgłoszenie takie będzie poddane weryfikacji przez administrację skarbową, jednak zgłaszający nie będzie informowany o przebiegu takiej weryfikacji czy jej wyniku.

Oznacza to, że funkcja zgłaszania faktur scamowych jest funkcją przede wszystkim informacyjną – to organy skarbowe dalej będą działać w tym zakresie.

System umożliwia podejrzenie statusu zgłoszenia – czy faktura jest zgłoszona, czy zgłoszenie zostało wycofane lub zmienione.

https://ksef.podatki.gov.pl/wyjasnienia/zglaszanie-faktur-scamowych-dostepne-w-aplikacji-podatnika-ksef-20/